Sanctum

0

Yapım:2010 ~ ABD, Avustralya
Tür:3 Boyutlu, Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera
Yönetmen:Alister Grierson
Oyuncular:Richard Roxburgh, Alice Parkinson, Christopher Baker, Allison Cratchley, Dan Wyllie, Rhys Wakefield, Andrew Hansen, Cramer Cain, John Garvin, Nea Diap, Nicole Downs, Sean Dennehy
Senaryo:John Garvin, Andrew Wight
Yapımcı:James Cameron, Michael Maher, Brett Popplewell,  Ben Browning, Andrew Wight, Ryan Kavanaugh,  Aaron Ryder, Peter Rawlinson
Görüntü Yönetmeni:Jules O\’loughlin, Jules O’loughlin
Müzik:David Hirschfelder, Paul Clark
Filmin Websitesi:www.sanctummovie.com
Süre:1 saat 49 dk
Gösterim Tarihi: 04 Şubat 2011 (Türkiye)
Filmin Özeti:
3D aksiyon filmi Sanctum, dünyanın en büyük, en güzel ve girmesi en zor mağarasına doğru tehlikelerle dolu bir yolculuğa çıkan bir yeraltı mağara dalgıç ekibinin hikayesini anlatıyor.

Bir tropikal fırtına yüzünden mağaranın derinliklerine inmek zorunda kalan ekip, denize açılan ve bilinmeyen bir çıkış ararken, şiddetli sular, ölümcül zeminler ve yavaş yavaş artan panik ile savaşmak zorundadır. Usta dalgıç Frank McGuire, Güney Pasifik’teki Esa-ala Mağaraları’nı aylardır araştırmaktadır. Ancak çıkış yolu beklenmedik bir sel ile tıkandığı zaman, 17 yaşındaki oğlu Josh ve ekibi finanse eden Carl Hurley’nin de dahil olduğu ekip planlarını değiştirmek zorunda kalırlar.

Ekip, gün geçtikçe azalan erzakları ile sualtı labirentinde yolunu bulmak zorundadır. Sonunda kendilerini kaçınılmaz bir soruyla karşı karşıya bulurlar: Kurtulmak mümkün müdür, yoksa sonsuza kadar mağarada hapis mi kalacakladır?.

Etiketler: , , , ,

Leave a Reply

*

© 2011 Sihirli TV – TV Sinema Dizi Film. All rights reserved.
Proudly designed by Theme Junkie.